ASUS parodė, kaip atrodys Radeon R9 290X DirectCU II


Vaizdo plokštė Radeon R9 290X su alternatyvia aušinimo sistema kol kas neskuba pasirodyti parduotuvių lentynose, ir paskutinės naujienos optimizmo nesuteikia tiems, kurie jos tikėjosi sulaukti iki Naujųjų metų. Alternatyvias vaizdo plokščių su GPU Hawaii versijas AMD partneriai pradės pardavinėti tik sausio mėnesį.

Aišku, tai nereiškia, jog alternatyvių Radeon R9 290X versijų negalima pamatyti jau dabar. Kiek anksčiau apie savo versiją bandė papasakoti kompanija MSI, tuo tarpu dabar gana detalias fotografijas pateikė kompanija ASUS. Pastarosios Radeon R9 290X gavo firminę aušinimo sistemą DirectCU II. Su nuotraukomis pateikta ir keletas trumpų komentarų.

ASUS_R9_290X_DirectCU_II_01 ASUS_R9_290X_DirectCU_II_02 ASUS_R9_290X_DirectCU_II_03

Fotografijose visų pirma demonstruojama vaizdo plokštės aušinimo sistemos anatomija. Jos pagrindą sudaro keturi termo vamzdeliai, tuo tarpu du iš jų yra net 10 mm skersmens. Šilumą išsklaidyti padės du ventiliatoriai, vienas iš kurių turi firminius sparnelius CoolTech. Nugarinė vaizdo plokštės dalis bus sustiprinta specialia plokštele.

Nors nuotraukose užfiksuota viena paskutinių vaizdo plokštės versijų, iki Radeon R9 290X DirectCU II pasirodymo prekyboje liko dar nemažai laiko, kad būtų galima atlikti konstrukcinių pakeitimų. Kada tiksliai šis sprendimas debiutuos rinkoje ir kiek kainuos, ASUS nepraneša.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos