ASUS ruošia planšetinį kompiuterį, kuris turės ir Android, ir Windows


Norėdami pritraukti daugiau klientų, planšetinių kompiuterių gamintojai pasiryžę imtis netradicinių priemonių. Kompanija ASUS, jei tikėti FCC puslapyje pasirodžiusia žinute, ruošia planšetės modelį M80T. Viena modifikacijų veiks su operacine sistema Android, kita – su Windows, tuo tarp trečioji turės įdiegtą ir Android, ir Windows.

Asus-MemoPad-HD10-pic01

Sprendžiant iš turimos informacijos, kalbama apie planšetę su Intel procesoriumi Bay Trail-T, kadangi labai mažai tikėtina, jog ASUS ryšis naudoti neperspektyvią operacinę sistemą Windows RT. Procesoriai Atom palaiko tiek Google Android, tiek ir naujausią Windows 8.1.

Kompanija ASUS turi daug patirties, kuriant įrenginius su skirtingų operacinių sistemų kombinacijomis – pradedant motininėmis plokštėmis ir baigiant netbookais. Turimas žinias panaudoti „dviveidžio“ planšetinio kompiuterio gamyboje neturėtų būti sunku, mano rinkos ekspertai.

Apie ASUS M80T technines specifikacijas žinoma labai nedaug, kadangi FCC sertifikuoja tik telekomunikacinę įrangą ir komponentus. Planšetė palaikys WiFi 802.11n ir Bluetooth 4.0. Iš viso bus siūlomos septynios planšetės modifikacijos – po tris kiekvienai operacinei sistemai. Tai bus M80T, L80T, R80T (Windows); M81T, L81T, R81T (Android), M82T, L82T, R82T (Windows + Android).

Visai tikėtina, kad kompanija ASUS savo naująjį produktą pristatys po mėnesio prasidėsiančioje parodoje CES 2014.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos