Battlefield 4 vėl turi problemų


bf4-screen

Puslapis Polygon praneša, jog daugelis žaidėjų su įvairiomis žaidimų platformomis turi problemų su prisijungimu prie Battlefield 4 serverių; kūrėjai iš studijos DICE, sprendžiant iš specialaus žaliai oranžinio pranešimo žaidimo puslapyje, jau susipažinusi su problema, tikėtina, jog jau dirba prie jos sprendimo.

Mes toliau sekame situaciją su probleminiais prisijungimais prie serverių, kuriuos patiria kai kurių žaidėjai. Dėkojame jums už jūsų kantrumą. Mes ir toliau jus informuosime apie būsimus įvykius“, – teigia studijos DICE pranešimas.

Neaišku, kokio masto yra minėtos problemos. Kai kurie Battlefield 4 žaidėjai skirtinguose forumuose kalba, kad prie serverių pavyksta prisijungti iš n-iolikto karto, o kartais ir visai nepavyksta.

Atviru išlieka tik vienas klausimas, kuo studija DICE užsiiminėjo visą tą laiką, kai buvo paskelbta, jog kūrėjai nutraukia darbus prie kitų projektų ir visiškai susikoncentruoja ties Battlefield 4 klaidų šalinimu. Kai kurie ekspertai prognozuoja, kad Electronic Arts, kuri jau paduota į teismą dėl šaudyklės problemų, eilinį karta gali gauti blogiausios JAV kompanijos apdovanojimą (ir tai būtų jau trečias kartas iš eilės).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos