D. Britanijoje teismas uždraudė prekiauti HTC One mini


Teisminiai procesai dėl patentų ir kitos intelektualinės nuosavybės pažeidimų yra įsiplieskę ne tik tarp Apple ir Samsung. Pavyzdžiui, visai neseniai D. Britanijos teritorijoje suomių kompanija Nokia laimėjo prieš taivaniečių HTC. Pastaroji, jei jos apeliacija nebus patenkinta, šioje šalyje iš prekybos turės pašalinti visus išmaniuosius telefonus HTC One Mini, o vėliau, tikėtina, ir flagmaną HTC One.

htc-one-mini-size

Teismas nusprendė, jog minėti HTC išmanieji telefonai turi mikroschemų, kurios pažeidžia suomių kompanijos turimus patentus. Teismas laikinai atidėjo nuosprendžio vykdymą, kad HTC galėtų paduoti apeliaciją dėl One mini prekybos draudimo. Šis turi įsigalioti šių metų gruodžio 6 d.

Kodėl šiuo metu nepaliestas flagmanas HTC One? D.Britanijos teismas pripažino, jog išmaniųjų telefonų pardavimai ir taip yra prasti, o One mini draudimas bet kokiu atveju bus nemažas smūgis taivaniečių gamintojui.

Be draudimo prekiauti ir įvežti į D.Britaniją minėtą HTC produkciją kompanija Nokia ketina gauti ir finansinę kompensaciją. Be to, teismo sprendimu HTC negalės įvežti į šalį naujų HTC One partijų. Taivaniečių kompanija mano, kad mikroschema, apie kurią kalbama, yra per maža, kad taptų sankcijų priežastimi.

4 komentarai (-ų)

 1. sn1k4r parašė:

  Cia jau nokia padare negraziai, jugi nebe jiem priklauso sie patentai, parduodami MS ir dar kazka bando aiskintis…. Mulkiai….

 2. abs parašė:

  Cia Htc padare negraziai,pavoge kitu isradima neatsiklause leidimo ir nesumokeje uz tai.jau ne 16 amzius,yra tvarka.va nuo to tasko ir reikia pradeti teisti kas cia negraziai „padaro“.iki

 3. mire parašė:

  Nieko keisto, kai Nokia buvo parduota M$, daugiau nieko ir negalima buvo tiketis. M$ patys nieko gero nesukuria, tik perkasi patentus ir veliau po teismus duodasi

 4. pritariu parašė:

  Pritariu, kad turbut didziausios MS ir jos partneriu pajamos randasi is bylinejimosi po teismus. Gal juos reiketu laikyt ne IT kompanija, o kokia nors teisine kontora.


Kitos kategorijos naujienos