Dėvimų kompiuterių segmente vietos užteks visiems


Puslapis CNet, remdamasis kompanijos FitBit įkūrėjo ir dabartinio vadovo komentarais, praneša, jog dėvimų kompiuterių segmente negali būti vienas produktas, kuris užtemdytų ir pakeistų visus kitus.

woman-smartwatch

Pastaroji dėvimų elektronikos įrenginių kategorija gera tuo, jog siūlo labai didelę formatų įvairovę bei labai daug funkcionalių galimybių. Kiekvienas produktas yra skirtas konkretiems vartotojų poreikiams patenkinti.

FitBit, kuri siūlo savo nešiojamų įrenginių versijas daug judantiems žmonėms, nesistengia konkuruoti su bandomais išpopuliarinti „išmaniaisiais“ laikrodžiais – kompanija mato save daug siauresnėje nišoje. Dabartiniai kompanijos įrenginiai turi leisti sekti žmogaus sveikatos būseną, nesvarbu, ar treniruojamasi, ar miegama. Produkcija taip pat prieinama, atsižvelgiant į skirtingas kainų kategorijas.

Analitikų teigimu, sunku šiuo metu pasakyti, ar labai populiarūs bus „išmanieji“ laikrodžiai. Optimizmu švyti tik tie tyrimai, kurie skirti konkrečioms kompanijoms. Pastaroji dėvimų kompiuterių kategorija neatsirado žaibiškai po Sony, Samsung, Pebble ir Qualcomm produktų pasirodymo.

Sportuojantiems žmonėms skirtų aksesuarų gamintojai jau seniai siūlo nemažai „išmaniųjų“ sprendimų, kurie gali ne tik matuoti pulsą. Bluetooth naudojimas leidžia atlikti žmogaus biometrinių parametrų monitoringą, o bendrą duomenų analizę puikiai atlieka ir dabartiniai išmanieji telefonai. Kuria linkme viskas pasisuks, turėtume pamatyti jau 2014 metais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos