Dizaineris perdarė Windows 8 išvaizdą taip, kad ja būtų patogu naudotis


Windows 8 yra už ką mylėti: bent jau ši operacinė sistema gerai optimizuota, sparčiai pasikrauna… Tačiau mažai kam iš stacionarių ir nešiojamų kompiuterių savininkų patinka Metro sąsaja, kuri labiau tinka planšetiniams kompiuteriams.

original-win8-01

Windows 8 tradicinis darbalaukis mažai kuo skiriasi nuo Windows 7, nors ir čia kritikos sulaukė nevisavertis Start mygtukas. Dizaineris – mėgėjas Jay Machalani pasiūlė savo šviežią žvilgsnį į Windows 8 darbastalį, ir, tiesą pasakius, labai norėtųsi, kad Microsoft įsiklausytų (įsižiūrėtų) į tai, ką sako patys vartotojai.

Dizaineris siūlo apjungti du operacinės sistemos režimus (naują ir seną sąsajas) į vieną, kuri tiktų ir patiktų nešiojamų bei stacionarių kompiuterių vartotojams. Start mygtukas sugrįžta, jo funkcionalumas numato sumažintą Metro UI sąsają, kuri pasirodo tradiciniame darbastalyje.

original-win8-02

Langų dizainas tampa daug šiuolaikiškesnis, jis vienodas tiek naujoms, tiek senoms aplikacijoms. Naujos aplikacijos taip pat atsidaro savo lange, o ne per visą ekraną, kaip dabar matome Windows 8 atveju.

Žinoma, pasiūlytas dizainas nėra kurtas pasaulinio garso specialisto, tačiau šis sumanymas gali tapti kompanijai Microsoft puikiu orientyru, jei programinės įrangos gigantas nori savo operacinę sistemą (ir jos pardavimus) „atvesti į protą“. +

original-win8-03

5 komentarai (-ų)

 1. Space parašė:

  Žymiai geresnis variantas, nei brukamas Mikio.

 2. Dot parašė:

  Galėtų išleisti tokį patch’ą į dienos šviesą. Mielai pasikeisčiau windows išvaizdą.

 3. 10branduoliuandroide parašė:

  manau bus kazkas panašaus su apjungimu pas Windows 9

 4. Ricardas parašė:

  Man irgi nepatiko windows 8 isvaizda ir nepatogus valdimas windows 7 daug geriau

 5. Tomas parašė:

  Man ir taip kaip yra gerai Windows 8. Desktop toks pats kaip Win7, o start screen daug patogiau uz sena start meniu


Kitos kategorijos naujienos