DOTA 2 dabar galima žaisti ir be registracijos


DOTA2-screenshot

Kompanija Valve nusprendė, kad MOBA projektui DOTA 2 daugiau nereikalinga registracija. Apie tai kūrėjai pranešė savo oficialiame puslapyje.

Ekspertų teigimu, šis apribojimas galiojo tol, kol augo šios serijos gerbėjų skaičius. Dabar kompanija Valve yra įsitikinusi, jog bus pasiruošusi susidoroti su didėjančiu vartotojų skaičiumi ir be registracijos. Tam reikalui kompanija atnaujino žaidimo serverius, taip pat išleido nemažai projekto patobulinimų.

„Žaidimui DOTA 2 registracijos daugiau nereikia. Mes rekomenduojame prisijungti prie jau esančių 6,5 mln. vartotojų, kurie kiekvieną mėnesį žaidžia šį MOBA projektą. Jei jūsų draugas dar neišbandė DOTA antrosios dalies, rekomenduojame pakviesti jį pažaisti. Sistema suteiks bonusų ir jums, ir jūsų draugams“, – kalbama Valve pranešime.

DOTA 2 prieinamas PC, Mac ir Linux platformų savininkams. Žaidimo Beta testavimas baigėsi dar 2013 m. liepos mėnesį. Ir nors testavimo proceso metu buvo sulaukta nemažai Steam vartotojų skundų, tačiau panašu, kad projekto esminės klaidos sėkmingai ištaisytos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos