EA patirs ilgalaikių nuostolių dėl Battlefield 4 ir SimCity nesėkmių


battlefield4_header-680

Investuotojus konsultuojantys analitikai iš The Motley Fool mano, jog problemos su Battlefield 4 ilgalaikėje perspektyvoje kompanijai Electronic Arts (EA) atneš labai daug nuostolių. Šiuo metu viskas tik prasideda: leidėjas ne tik paduotas į teismą dėl nesklandumų su Battlefield 4, tačiau nukrito ir kompanijos akcijų kaina – po šaudyklės debiuto jos smuko apie 11%.

Analitikų teigimu, Battlefield 4 reklaminė kampanija buvo „košmariška visuose frontuose“. Electronic Arts neteko „auksinės galimybės“, kadangi šaudyklė išleista tokios būsenos, kuri toli nuo priimtinos.

Įrodyti, kad leidėjo vadovybė žinojo apie visas egzistavusias problemas, yra labai sunku, galbūt netgi neįmanoma“, – pažymi analitikai. „Vis tik atsižvelgiant į problemų mastą, galima teigti, jog kompanijos vadovybė įsivaizdavo apie projekto būseną, nors ir yra nutolusi nuo tiesioginio kūrimo proceso. Tokiu būdu, labai abejotina, kad teisminiai procesai bus efektyvūs.

Vis tik panašu, kad Battlefield 4 yra tik viena tendencijos pusė. Iki šiol ir dar vienas populiarus žaidimas – SimCity – lėmė blogą EA reputaciją. Du probleminiai projektai per vienerius metus gali labai neigiamai įtakoti kompanijos padėtį ateityje.

Šiemet Electronic Arts du kartus parodė nesugebėjimą išleisti žaidimą, kurio svarbią dalį sudaro daugelio žaidėjų režimas, be žymių techninių problemų. Situacija su SimCity buvo pasibaisėtina, tačiau su Battlefield 4 viskas dar blogiau. Tai ne tik privers kompaniją peržiūrėti žaidimų debiutų tvarkaraštį, bet ir neigiamai įtakos Battlefield prekinį ženklą“, – teigia The Motley Fool analitikai.

Vienas komentaras

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    Tikiuos taip nebus su ME4


Kitos kategorijos naujienos