Galaxy S5 korpusas vargu, ar bus metalinis


htc-one-galaxy-s4-680

Gandai, susiję su Galaxy S5, ne kartą kalbėjo, kad Samsung ketina savo naujame flagmane naudoti metalinį korpusą – neva atitinkamų detalių gamyba jau užsiima kompanijos Catcher Technology, Ju Teng International ir BYD.

Puslapis DigiTimes praneša, kad nė vienas iš minėtų kontraktinių gamintojų dar nepradėjo būsimam išmaniajam telefonui skirtų metalinių korpusų gamybos, taigi anksčiau minėti teiginiai turi sukelti labai daug abejonių jų tikroviškumu.

Samsung ir toliau bando apsispręsti, kokias medžiagas naudos savo būsimo flagmano, pakeisiančio „plastikinį“ Galaxy S4, korpuse, teigia informuoti šaltiniai. Reikia pažymėti, jog metalinio korpuso naudojimas gali žymiai padidinti gamybos savikainą.

Savikainos aspektas Samsung yra labai svarbus, kadangi paskutinės naujienos kalba apie korėjiečių kompanijos ketinimus išsaugoti aukštą pelno maržą mobilių įrenginių segmente (tai ir gamybos perkėlimas iš brangstančios Kinijos į Vietnamą, AMOLED ekranų keitimas į pigesnius PLS ir t.t.).

Taip pat šaltiniai prideda, jog ateityje, tikėtina, Samsung naudos kompozicines medžiagas, tokias kaip plastikas, armuotas stiklu ir anglies pluoštu. Tokios medžiagos yra žymiai tvirtesnės nei paprastas plastikas, kartu tam nereikia įdėti daug didesnių resursų, taigi ir savikaina daug mažesnė, nei metalinių korpusų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos