Gigabyte siekia tapti motininių plokščių rinkos lydere


Taivano kompanija Gigabyte Technology per 2013 metų vienuolika mėnesių sugebėjo realizuoti 17,5 mln. motininių plokščių ir visiškai nesiruošia mažinti gamybos tempų. Tikėtina, jog iki šių metų pabaigos bus realizuota dar apie 3,5 mln. motininių plokščių, taigi bus pasiektas maždaug 21 mln. rodiklis.

gigabyte_z87_g1_killer_haswell

Jei kompanijos prognozės išsipildys, tokie pasiekiamai taps rekordiniais per paskutinius 28 metus, o lyginant su praėjusiais metais, Gigabyte sisteminių plokščių pardavimai padidės apie 10,5%. Praėjusiais metais buvo realizuota apie 19 mln. egzempliorių. Reikia pažymėti, kad Gigabyte beveik negamina motininių plokščių OEM kompanijoms, absoliučią daugumą jėgų sukoncentravusi į savo prekinio ženklo populiarinimą.

Šiuo metu Gigabyte Technology pagrindiniu konkurentu yra taivaniečių kompanija ASUS, su kuria arčiai kovojama dėl rinkos lyderio vardo. Per pirmus tris šių metų ketvirčius ASUS realizavo 15,5 mln. sisteminių plokščių, prie kurių iki metų pabaigos, kaip spėjama, prisidės dar apie 5,3 mln.  įrenginių. Tokiu būdu, pardavimai turėtų siekti apie 20,8 mln. vienetų – palyginimas rodiklis su Gigabyte prognozėmis.

Kas šiais metais taps nugalėtoju, turėtų parodyti 2013 m. IV ketvirtis bei ypač kalėdinių išpardavimų sezonas, kurio metu neretai „iššluojami“ paskutiniai kompiuterių komponentų likučiai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos