Google jau testuoja atnaujinimą Android 4.4.1


Nuo Android 4.4 pasirodymo praėjo ne tiek daug laiko, tačiau kompanija Google jau testuoja būsimą šios operacinės sistemos atnaujinimą. Apie tai, kad paieškos gigantas ruošia Android 4.4.1, tapo žinoma dar spalio mėnesį. Tuomet buvo teigiama, kad atnaujinimas visų pirma turėtų išspręsti pusiau permatomų elementų problemas, atsiradusias planšetinio kompiuterio Nexus 10 vartotojams.

Android-KitKat-640

Kiek vėliau atsirado visa eilė skundų, susijusių su Android 4.4 darbu išmaniuosiuose telefonuose Nexus 5, ir Google teko atidėti atnaujinimo debiutą, kad būtų ištaisytos naujos klaidos. Dabar, jei tikėti neoficialia informacija, Android 4.4.1 kūrimas yra galutinėje stadijoje. Kūrėjai jau testuoja atnaujinimą, kuris turėtų pasirodyti dar šiais metais.

Iš pradžių atnaujinimas turėtų būti prieinamas išmaniųjų telefonų Nexus 4, Nexus 5, taip pat planšetinio kompiuterio Nexus 7 savininkams. Apie greitą atnaujinimo debiutą kalba ir tai, kad išmanusis telefonas HTC One Google Play Edition „greitu metu“ gaus programinę įrangą Android 4.4.1 (KOT49E). Galima spėti, kad naujosios operacinės sistemos versija taps prieinama ir Galaxy S4 Google Play Edition.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos