Google, Yahoo ir Microsoft įpareigoti blokuoti 16 piratinių puslapių


Praėjusią savaitę Prancūzijos teismo priimtas nuosprendis numato, jog kompanijos Google, Yahoo ir Microsoft privalo iš savo paieškos sistemų pašalinti nuorodas į 16 puslapių, kuriuose talpinami piratiniai vaizdo klipai.

computers_laptops_ipads

Teismo sprendimas taip pat galioja ir vietos interneto paslaugų tiekėjams, tokiems kaip Orange, Free, Bouygues Telecom, SFR, Nuumericable ir Darty Telecom. Šiems buvo pasiūlyti imtis būtinų priemonių, jog jų tarnybose nebūtų galima rasti užuominų apie minėtus piratinius puslapius. Numatytos priemonės, teismo teigimu, turėtų neleisti gauti prieigos prie teisės aktus pažeidžiančių puslapių.

Teismo proceso iniciatoriumi tapo Prancūzijos kino prodiuserių asociacija (L’Association des Producteurs de Cinema, APC), kuri atstovauja maždaug 120 kompanijų interesus, tarp jų galima rasti tokius garsius vardus, kaip Paramount ir Sony. Ieškinys prieš pirataujančius puslapius buvo paduotas dar 2011 m. gruodžio mėnesį.

Teismo sprendimui įgyvendinti Google, Yahoo, Microsoft ir interneto paslaugų tiekėjai turi dvi savaites. Visi į nemalonę patekę 16 domenų yra online vaizdinės medžiagos transliavimo puslapių Allostreaming, Fifostreaming ir Dpstream analogai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos