Haswell dalis Intel procesorių asortimente kitąmet padidės iki 50 proc.


Puslapio Fudzilla žurnalistams pavyko gauti prieigą prie naujausios Intel dokumentacijos, kurio kalbama apie kitų metų planus. Viename iš Intel dokumentų rasta užuominų apie Haswell architektūros procesorių ekspansiją stacionariame segmente.

intel-core-i5-haswell-unboxed

2014 metų pirmoje pusėje Haswell procesoriai ir jų atnaujintos versijos užims iki 55% viso Intel stacionarių procesorių asortimento. Ivy Bridge sprendimams su LGA 1155 platforma ir toliau atiteks apie 40% asortimento. Procesoriai Sandy Bridge tenkinsis tik 1-2%, maždaug tiek pat bus skirta „ekstremalams“ Ivy Bridge-E ir Sandy Bridge-E su LGA 2011 lizdu.

Likę „trupiniai“ atiteks procesoriams Celeron ir Atom. Reikia pažymėti, kad pastaroji procesorių kategorija pretendavo į 5% tiekimo dalį, tačiau panašu, kad Intel planai pasikeitė.

2014 metų antroje pusėje savo dalį didins atnaujintos Haswell procesorių modifikacijos, kurių debiuto laukiama kitų metų II ketvirtyje, o taip pat Bay Trail D kartos Atom procesoriai.

Procesoriai Broadwell, kurių anonsas turi įvykti 2014 metų pirmoje pusėje, iš pradžių bus naudojami tik mobiliame segmente. Galingiausiu Haswell modeliu iki 2014 metų II ketvirčio išliks Core i7-4770K. Tikėtina, kad II ketvirtyje ji pakeis galingesnis modelis, kuris tuštins pirkėjų kišenes iki stacionarių Broadwell procesorių debiuto.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos