Haswell Refresh procesoriai pasirodys anksčiau nei Haswell-E


intel-logo-show

Dabartiniai Haswell-E inžineriniai egzemplioriai suteikia vilties, jog jie bus pristatyti kitų metų rudenį, tikina puslapis DigiTimes. Cituojami anoniminiai šaltiniai teigia, kad Haswell-E bus pristatyti 2014 m. III ketvirtyje.

Bus pristatyti modeliai tiek su indeksu „X“, tiek ir su raide „K“, kurių kainos priartės prie $1000. Aštuonių branduolių flagmanas palaikys Hyper-Threading, tai leis padidinti virtualių branduolių skaičių iki šešiolikos vienetų.

Nors šios šeimos procesoriai gaus LGA 2011 lizdą, tačiau jis bus modifikuotas, tad su dabartinėmis motininėmis plokštėmis dirbti negalės. Teks įsigyti sistemines plokštes su Intel X99 Express, kurios pasiūlys USB 3.0 ir SATA-III (iki 10 lizdų) palaikymą.

Procesoriai Haswell-E palaikys PCI Express 3.0 magistralę ir keturių kanalų DDR4-2133 operatyviąją atmintį. Tiesa, metų pabaigoje Ivy Bridge-E ir Haswell-E dalis Intel procesorių asortimente sudarys ne daugiau kaip 5%.

Atnaujinti procesoriai Haswell Refresh, kurie bandys kompensuoti Broadwell vėlavimą (šie pirmiausia pasirodys mobiliame segmente), bus pradėti tiekti 2014 m. gegužės mėnesį, nors formalus anonsas turėtų įvykti birželio mėnesį įvyksiančioje parodoje Computex 2014.

Intel H97 ir Z97 mikroschemų rinkiniai debiutuos kovo ir balandžio mėnesį, o atitinkamų motininių plokščių tiekimas prasidės ne anksčiau balandžio mėnesio pradžios. Šios sisteminės plokštės bus suderinamos tiek su pirmos, tiek ir su antros kartos Haswell procesoriais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos