Hello Games anonsavo ambicingą projektą No Man’s Sky


Spike VGX 2013 nuskambėjo daug įvairių naujienų ir anonsų, tačiau vienu įdomiausių buvo studijos Hello Games pademonstruotas No Man’s Sky vaizdo klipas. Šis prasideda žodžiais, jog kiekvienas žaidimo elementas kuriamas sudėtingų procedūrinių algoritmų, vėliau pagrindinis herojus išnyra ir vandenyno ir skrenda prie savo kosminio laivo, su kuriuo išskrendą tiesiai į kosmosą. Tačiau viskas tuo tikrai nesibaigia.

NoMansSky-01

Viso kelio eigoje teks išgauti įvairiausius resursus, kurie vėliau padės tobulinti savo laivą, taigi jis galės skristi daug greičiau bei įveikti didesnius atstumus, galbūt įgaus daugiau įvairių ginklų – kūrėjai nepateikė tikslaus galimybių aprašymo.

NoMansSky-02

Kiekviena žaidėjo atrasta planeta bus pažymėta Visatos žemėlapyje kartu su informacija apie joje aptiktus resursus. Kadangi bus prieinamas daugelio žaidėjų režimas, informacija bus galima dalintis su draugais. Tiesa, šis režimas bus ne visai įprastas: žaidėjai egzistuos vienoje ekosistemoje, tačiau vienas kito nematys, galės tik dalintis žaidimo duomenimis.

Hello Games kuriamas projektas tikrai ambicingas, juo labiau atsižvelgiant į faktą, kad studiją sudaro vos 4 žmonės. Kūrėjai tikina, kad  No Man’s Sky bus prieinamas PC ir vienai iš naujos kartos konsolių. Debiuto data prekyboje paaiškės vėliau.

Vienas komentaras

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    Bus kaip su X Rebirth nuostabi ideja nepatirus komanda = pilna bugu


Kitos kategorijos naujienos