Heroes of the Storm: 20 minučių žaidybinio proceso


Heroes of the Storm screenshot

Žaidimo Heroes of the Storm oficialiame Youtube puslapyje pasirodė vaizdo klipas, kuriame net 20 minučių demonstruojami naujojo Blizzard projekto žaidybiniai momentai.

Vaizdo klipą komentuoja vyriausias Heroes of the Storm kūrėjas Dustin Browder, o taip pat Mike „Husky“ Lamond, kuris labai dažnai dirba komentatoriumi StarCraft II turnyruose. Viso vaizdo klipo metu abu vaikinai tiesiog plepa, taigi ramia sąžine galima išjungti garsą ir mėgautis žaidimo eiga.

Heroes of the Storm žaidybinis žanras – tai didžiulė paslaptis. Blizzard kūrėjai iš visų jėgų stengiasi nesusieti projekto su MOBA žanru arba rolių žaidimu, turinčiu veiksmo elementų.

Blizzard nuolat kartoja, kad tai yra herojų kautynės. Reikia pripažinti, kad tokios frazės turi tam tikros logikos: visas projektas yra pilnas kitų kompanijos frašizių herojais. Vienoje komandoje galės kautis Tiraelis iš Diablo 3, Artas iš Warcraft III, o taip pat Džimis Reinoras iš StarCraft II.

2 komentarai (-ų)

  1. heh parašė:

    Esu MOBA fanas, tai panasu, kad sis zaidimas yra dar paprastesnis uz lol, kuris savo ruoztu paprastesnis uz dota. Matyt jie orentuojasi i publika iki 12 metu.

    • guru parašė:

      kuo paprastesnis geimas, tuo maziau mąstantys useriai, tuo daugiau pinigų išleis 🙂


Kitos kategorijos naujienos