Kitais metais HP užsiims 3D spausdintuvų gamyba


3D spausdintuvai daugiau nėra egzotiniai įrenginiai, kurių įsigijimas ir išlaikymas nedaug kainuoja nebent didelėms kompanijoms. Šiandien jų kaina sumažėjo tiek, kad juos gali įsigyti ne tik mažos firmos, teikiančios modelių kūrimo paslaugas, bet ir pavieniai asmenys. Tokiems įrenginiams skirtos eksploatacinės medžiagos laisvai parduodamos el. parduotuvėse, jas gali įsigyti bet kuris norintis.

hp-meg-whitman

Kompiuterių industrijos gigantai taip pat sugalvojo išbandyti jėgas 3D spausdintuvų segmente. Puslapis EE Times praneša, kad kompanijos HP vadovė Meg Whitman neseniai viešai pareiškė, kad nuo 2014 metų kompanija išleis verslui ir vartotojams skirtų 3D spausdintuvų modelių.

Meg Whitman teigimu, 2014 ir 2015 metais pastaroji kryptis vis dar bus bandomojoje stadijoje, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje šioje srityje HP tikisi atskleisti visą savo potencialą. Juo labiau, kad 3D technologijos panašios į tas, kurias HP naudoja savo rašaliniuose spausdintuvuose. Tokiu būdu, naujos produkcijos gamybos įsisavinimas neturėtų sukelti didelių rūpesčių.

Reikia pažymėti, kad HP Printing padalinys per praėjusį ketvirtį kompanijai uždirbo 20% pajamų ir 35% operacinio pelno, tuo tarpu 64% padalinio pajamų gauna iš eksploatacinių medžiagų pardavimo. Kompanijai HP tai yra svarbus verslas, tad ji labai suinteresuota atrasti naujų nišų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos