HTC ir LG išmaniųjų telefonų – flagmanų pardavimai prasti


htc-one-vs-lg-g2-680

Rinkos ekspertų teigimu, 2014 m. gali būti vieni prasčiausių tokioms kompanijoms, kaip LG ir HTC, o taip pat į pasaulinę rinką žengiančiai kinų Huawei. Visų blogybių priežastis – gana prasti išmaniųjų telefonų – flagmanų pardavimai.

Pranešama, kad nemažai ekspertų ir žiniasklaidos liaupsių sulaukęs išmanusis telefonas HTC One nepateisina gamintojo lūkesčių. Pardavimų apimtys šiuo metu yra tokios pačios, kaip ir praėjusių metų pavasarį. Lūkesčių nepateisinantys pardavimai įstūmė HTC į labai prastą padėtį: 2013 m. III ketvirtyje kompanija patyrė daugiau nei $100 mln. nuostolių (pirmą kartą per HTC istoriją).

Kompanija LG taip pat neturi kuo pasigirti. P. Korėjos gamintojas iki šių metų pabaigos planavo parduoti apie 10 mln. išmaniųjų telefonų LG G2, tačiau kol kas pasiektas tik 2 mln. rodiklis. Rinkos dalis sumažėjo taip, kad ją aplenkė kinų gamintojai Huawei ir Lenovo.

Ekspertų teigimu, LG G2 problemas lėmė išmanusis telefonas Google Nexus 5, kurį gamina ta pati LG. Šis išmanusis telefonas pritemdė korėjiečių flagmaną naujojo Google telefono akivaizdoje, be to, Nexus 5  kartu yra ir pigesnis, nors savo specifikacijomis praktiškai nenusileidžia.

Savo planų nesugebėjo įgyvendinti ir kompanija Huawei. Kinų gamintojas visiškai neabejojo, kad 2013 m. galės parduoti 10 mln. išmaniųjų telefonų Ascend P6. Deja, bet Huawei turi tenkintis dvigubai prastesniais pardavimais. Šiuo atveju ekspertai teigia, kad kalta Huawei marketingo politika, kuri neleidžia pritraukti daugiau vartotojų dėmesio.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos