HTC leista D.Britanijoje prekiauti telefonais, pažeidžiančius Nokia patentus


Prieš savaitę paaiškėjo, jog kompanija Nokia pasiekė, kad D. Britanijoje būtų uždrausta prekiauti kompanijos HTC išmaniaisiais telefonais HTC One mini, o taip pat flagmanu HTC One. Vis tik situacija vėl pasikeitė, praneša puslapis Android Central.

htc-one-hands-on

HTC UK padalinys publikavo pranešimą, jog teismas pristabdė nuosprendžio įsigalėjimą, kuris neleido į šalį įvežti išmaniųjų telefonų HTC One mini. Kiek anksčiau analogiškas sprendimas paskelbtas HTC One atžvilgiu. Abiejų modeliuose, anksčiau išsakyta teismo nuomone, pažeisti suomių kompanijai Nokia priklausanti intelektualinė nuosavybė.

Šiuo metu draudimas įvežti į D. Britaniją kompanijos HTC telefonus ir jais prekiauti pristabdytas, kad taivaniečių gamintojui būtų suteiktas šansas pateikti apeliaciją.

HTC atstovų teigimu, kompanija ir toliau ginčys teismo sprendimą Nokia naudai. Kartu bus aktyviai dirbama su tiekėjais, kad išmaniuosiuose telefonuose būtų atlikti pakeitimai, ir taip būtų išvengta esamų Nokia pretenzijų.

Europos komisijos komisaras Choakinas Almunija kiek anksčiau pareiškė, jog gana atidžiai seks Nokia veiksmus, jei suomių kompanija pabandys „bandys gauti padidintos naudos“ iš savo patentų, t.y. bus siekiama, kad Nokia nevirstų dar vienu patentiniu troliu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos