IBM: 5 inovacijos, kurios pakeis mūsų gyvenimą per artimiausius 5 metus


Technologijų industrijos gigantas IBM papasakojo apie tendencijas bei su jomis susijusias inovacijas, kurios pakeis daugelio iš mūsų gyvenimus per ateinančius penkerius metus. Taigi ko mes galime tikėtis artimiausioje ateityje?

Viena iš tokių inovacijų – tai mokymosi klasės, kurios pačios mokys žmones. Didžiulė žmonijos problema – tai neaukštas išsilavinimo lygis. Pasauliniu mastu 2 iš 3 suaugusiųjų neturi išsilavinimo lygio, prilygstančio vidurinei mokyklai. Per artimiausius metus situacija keisis mažai, tačiau švietimo sistema taps kitokia.

Antroji inovacija susijusi su pirkimo būdais. Nežiūrint į dabartinę situaciją, IBM specialistai yra įsitikinę, jog mūsų ateitis – ne internetinės parduotuvės. Per artimiausius penkerius metus visi vėl pradės pirkti stacionariose prekybos vietose. Tačiau mažmeninės prekybos taškai kardinaliai keis pirkimo procesą.

Trečia inovacija susijusi su medicina. Kaip pavyzdį IBM pateikė tokią baisią ligą kaip vėžys. Nežiūrint į progresą šioje srityje, nuo 2008 m. susirgimu vėžiu skaičius padidėjo 10%. Kasmet šia liga suserga 14 mln. žmonių, tuo tarpu miršta apie 8,1 mln. iš jų. Per artimiausius 5 metus gydytojai galės pasiūlyti kiekvienam pacientui individualų gydymą. Čia labai padės visa informacija apie žmogų, įskaitant duomenis apie DNR.

Ketvirta inovacija susijusi su saugumu Internete. Šiuo metu mes turime bent jau keletą paskyrų, daugybę prisijungimų ir slaptažodžių, antivirusinių, ugniasienių, kurios turėtų saugoti mūsų privačius duomenis. Apsaugos sistema smarkiai fragmentuota ir todėl pažeidžiama. IBM mano, kad ateityje nuo visų grėsmių mus saugos vienas „gynėjas“, kuris galės pats mokysis, atsižvelgdamas į esamą situaciją.

Galiausiai penkta inovacija – tai miestai. Iki 2030 m. apie 80% žmonių gyvens miestuose ir megapoliuose, kurie po penkerių metų turėtų įgyti „išmaniųjų“ savybių. Megapolyje per dieną įvyksta milijardai įvykių, milijonai žmonių juda iš vienos vietos į kitą, ir kompiuteriai galės į visa tai atsižvelgti, o galbūt net ir užfiksuoti. Miestų sistemos galės atspėti žmogaus poreikius, miestų tarnybos bus automatizuojamos ir t.t.

2 komentarai (-ų)

  1. Zen parašė:

    Su atspės norus – matomi globalistiniai siekii. Ką tau pakišo reklama – susitaikyk, nes tai ir buv tavo (slaptas) noras.
    Irį niekur, kad jau po 3-4 metų googlomobiliniai taksi visur bus, vienodu tarifu ir dieną ir naktį ir per išeigines. Krovinius tolimais reisais irgi googlomobiliai vežios. Gal kur nors jau ir dabar veikia. Automobilių pramonei bus py z de c. Kam man automobilis ir jo priežiūra, jei galiu daug pigiau naudotis googleTaxi. Sutaupys visuomenė. Nei garažų individualių nebereiks, nei parkavimuisi vietų.
    O duomenys pilnai saugiai individualiai užkoduoti bus saugomi google debesyse. Nebent asmeninės nuotraukos ir tai, jei perdavimų greitis liks tik toks, kaip dabar. prisijungei prie savo debesies – ir naršyk saugiai.

  2. maziausia dalele parašė:

    KUR KRIPTOVALIUTOS?????


Kitos kategorijos naujienos