Intel daugiau dėmesio skirs NFC palaikymui


Technologija NFC leidžia supaprastinti ne tik duomenų sinchronizacijos tarp skirtingų mobilių įrenginių procesą, tačiau ir leidžia plėtoti saugių atsiskaitymų sistemas, naudojant suderinamas bankų korteles. Visa ir MaterCard jau turi savo sprendimų, suderinamų su NFC, o Japonijoje telefonai su NFC jau seniai tapo paprastos piniginės alternatyva.

intel_nfc_mastercard

Manoma, kad NFC palaikymas iš išmaniųjų telefonų ir nešiojamų kompiuterių pusės gali smarkiai palengvinti virtualių apsipirkimų gerbėjų gyvenimus, kadangi mokėjimus galima atlikti be slaptažodžio įvedimo, pasitelkiant klaviatūrą.

Puslapis Fudzilla teigia, jog kompanija Intel nusprendė išplėsti bendradarbiavimą su NXP Semiconductor, siekiant įdiegti NFC palaikymą procesorių giganto platformose. Tiesa, kol kas nekalbama apie atitinkamos technologijos integraciją į Intel mikroschemų rinkinius. Intel pasirinks paprastesnį variantą: į ultrabookus su Haswell procesorius bus diegiamos NXP gamybos NFC mikroschemos.

Šiuo metu Intel partneriu, kalbant apie mokėjimų sistemas, yra kompanija MasterCard su savo technologija MasterPass, tačiau konkuruojančio sprendimo palaikymas taip pat bus realizuotas. NFC bus įdiegta į ultrabookus, hibridinius nešiojamus kompiuterius ir monoblokus, kurie turi Haswell procesorius. Vėliau visa tai migruos į išmaniuosius telefonus ir planšetes, turinčius Atom procesorius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos