Intel Galileo platforma užsilaikys iki 2014 metų


Šių metų lapkričio mėnesio pabaigoje Intel pažadėjo, jog motininės plokštės Galileo su juos įlituotais itin taupiais Quark procesoriais bus pasiūlytos iki šių metų pabaigos, ir kainuos jos apie $69. Puslapio PCWorld teigimu, tiekimas turėjo prasidėti per kelias savaites po oficialaus pranešimo.

intel-Galileo

Dabar puslapis WCCFTech gavo informacijos, jog platforma Intel Galileo šiemet prekyboje nepasirodys. Debiuto galima laukti tik apie 2014 metų vidurį. Apie užlaikymo priežastis gamintojas nepraneša.

Priminsime, kad procesoriai Quark turi x86 suderinamą architektūrą, pažįstamą dar iš pirmųjų Pentium; procesoriai dirba 400 MHz taktiniu dažniu, turi 512 Kb spartinančios atminties. Kompaktiškoje motininėje plokštėje yra 256 MB operatyvios atminties, 8 GB SSD kaupiklis, microSD kortelės skaitytuvas, mini-PCI Express ir USB 2.0 lizdai, RS-232 (COM) išvestis ir Ethernet 100 Mbit/s lizdas. Maitinimo blokas yra išorinis, parduodamas atskirai.

Kompanija Intel išdalino apie 50 tūkst. Galileo egzempliorių tūkstančiams švietimo įstaigų. Studentai gali naudoti platformą savo projektuose robototechnikos ir procesų automatizacijos srityje. Platformos komercinė sėkmė dar nėra garantuota, kadangi Intel produktas, suderinamas su Arduino programavimo aplinka, yra daug brangesnis už konkurentus, pavyzdžiui, Raspberry Pi ($25).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos