Intel neskuba išleisti į pensiją Ivy Bridge procesorių


Kompanija Intel jau prisipažino, kad jai teko atsisakyti iš pradžių numatyto Broadwell procesorių gamybos grafiko – dabar jų serijinė gamyba prasidės tik 2014 metų I ketvirtyje, nors anksčiau buvo manoma, kad tai įvyks dar 2013 metų pabaigoje. Kartu procesorių gigantas pažadėjo, jog kitų kartų modeliai pasirodys pagal grafiką.

intel_ivy_bridge

Taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, jog dabartinis planų pakoregavimas susijęs su milžiniškomis buvusios kartos procesorių atsargomis. Kompanija Intel turi tiek daug Ivy Bridge procesorių, jog šiuo metu gamintojas net nesvarsto planų, kada gi bus pradėta jų atsisakyti. Tai puikiai demonstruoja ir tas faktas, jog nešiojamų kompiuterių su Ivy Bridge šiuo metu rinkoje parduodama žymiai daugiau nei su Haswell platforma.

Intel jau pradėjo reguliuoti 2014 metais pasirodysiančių procesorių asortimentą, kad nesusidarytų per didelės atsargos, kurias vėliau reikėtų nurašyti. Intel partneriai baiminasi, kad užsitęsęs Ivy Bridge mobilių procesorių gyvenimo ciklas neigiamai įtakos ne tik Haswell, bet ir kitąmet debiutui ruošiamus Broadwell.

Susiklosčiusi situacija gali būti gana palanki vartotojams – daugelis gamintojų pasiruošę suteikti gana žymias nuolaidas savo nešiojamiems kompiuteriams. Kai kurie ekspertai prognozuoja, kad būtent šių metų gruodžio mėnuo taps rekordiniu asmeninių kompiuterių nuolaidų laikotarpiu per paskutinius keletą metų.

2 komentarai (-ų)

  1. Zero parašė:

    Mažum driogstels 20% nuolaida

    • guru parašė:

      intelis greičiau nurašys procus, nei nuolaidą padarys ar už savikainą atidavinės. čia ne ta kompanija, kad pigiai atidavinėtų.


Kitos kategorijos naujienos