Intel nori apimti visus planšetinių kompiuterių rinkos segmentus


Puslapis DigiTimes, remdamasis informuotais Taivano kompiuterių komponentų gamintojais, papasakojo apie 2014 metų kompanijos Intel planus planšetinių kompiuterių rinkoje. Remiantis pateikta informacija, procesorių gigantas ketina apimti visus esminius segmentus – nuo biudžetinio lygmens iki pačių brangiausių įrenginių.

intel_tablet_win8

2014 metų I ketvirtyje bus anonsuoti procesoriai Bay Trail (Atom Z3735D serija), kurie skirti naudojimui 7“ Android planšetėse, kainuosiančiose nuo $99 iki $129, o taip pat 8“ įrenginiuose, kurių kaina sudarys $149-199.

2014 metų rugsėjo mėnesį dienos šviesą pamatys procesoriai Cherry Trail, kurie naudos Airmont architektūrą ir 14 nm technologinį procesą. Jie palaikys operacines sistemas Android ir Windows 8 (32 ir 64 bitų versijas). Cherry Trail procesoriai bus naudojami 8“-10“ planšetiniuose kompiuteriuose, kurie kainuos $199-249.

Įdomu tai, kad jau IV ketvirtyje turėtų pasirodyti Intel procesoriai Willow Trail su Goldmont mikroarchitektūra. Antra vertus, tai bus tik anonsas, o debiutas rinkoje numatytas 2015 m. Tai bus modeliai kodiniu pavadinimu Broxton.

2014 metų I ketvirtyje kompanija Intel taip pat ketina išleisti naujus Merrifield procesorius, o III ketvirtyje – Moorefield sprendimus. Visa tai bus skirta išmaniesiems telefonams. Apie jų kainų diapazonus kol kas nieko nežinoma.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos