Intel ruošia firminį planšetinį kompiuterį su Windows 8


Norėdama išpopuliarinti savo procesorius planšetinių kompiuterių rinkoje, kompanija Intel pasiryžusi investuoti 1 mlrd. dolerių, kurie bus skirti lojalių klientų subsidijoms. Įdomu tai, kad procesorių gigantas pasikliaus ne tik trečių šalių gamintojais, tačiau pristatys ir savo nuosavą planšetinį kompiuterį su įmantriu pavadinimu EA-C22L.

intel-tablet-ea-c22l

Planšetinio kompiuterio pagrindą sudarys procesorius Celeron 1007U su Ivy Bridge architektūra. Pastarąjį modelį jau galima sutikti kai kuriuose mobiliuose įrenginiuose ir stacionariose sistemose. Planšetėje įdiegta 4 GB operatyvios atminties, 64 GB talpos duomenų kaupiklis.

Intel EA-C22L matmenys sudaro 302 х 196 х 13.5 mm, svoris siekia 950 gramų. Nežiūrint į gana didelį korpuso storį ir bendrą planšetės svorį, įrenginys aprūpintas vos 6000 mAh talpos baterija, kurios vargu, ar užteks ilgesniam darbui autonominiu režimu.

Planšetinio kompiuterio ekrano įstrižainė – 11,6“, raiška – 1366 x 768 taškų. Papildomai bus galima rasti Wi-Fi adapterį, microSD atminties kortelių skaitytuvą, micro-HDMI lizdą ir porą kamerų.

Gamintojo teigimu, planšetinis kompiuteris Europoje kainuos €350 (1210 litų), ir tai yra patraukli kaina, lyginant su kitais Windows 8 planšetiniais kompiuteriais. Tiesa, apie konkurenciją su Android sprendimais kalbėti dar anksti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos