Intel SSD kaupikliai gaus geriau aušinimui pritaikytą korpusą


Vienų iš paskutinių IDF sesijų kompanija Intel jau bandė atkreipti dėmesį, jog galima spartinti ne tik procesorius, bet ir SSD kaupiklius, nors viešai pademonstruoti to nesiryžo. Nauja publikacija puslapyje VR-Zone rodo, kad dabartiniams SSD kaupikliams nesvetimos ir tokios tendencijos, kaip komponentai, gebantys geriau aušinti vis daugiau šilumos išskiriančius komponentus.

Kitų metų IV ketvirtyje, šaltinio teigimu, kompanija Intel pristatys Fultondale ir Pleasantdale serijos NAND Flash kaupiklius. Šie turės 2,5“ formato korpusą, kurio apačia bus modifikuota taip, jog greičiau išsklaidytų šilumą. Korpuso viduje bus įdiegtos kelios sisteminės plokštės – viena turės tik atminties mikroschemas, kita – kontrolerį ir kitus komponentus.

ssd_fultondale_intel

Gamintojo teigimu, didelės apkrovos metu tokie kaupikliai suvartos iki 25 W energijos. Intel ketina didžiausių savo SSD talpą padidinti iki 1,6 TB. Tai nereiškia, jog ir mažos talpos SSD prireiks geresniam aušinimui pritaikytų korpusų – tiesiog sparčiausių sprendimų segmente tokios priemonės yra visiškai priimtinos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos