iPad skirta naršyklė „Coast by Opera“ nuo šiol dar spartesnė


Coast-browser-680

Kompanija Opera Software pristatė atnaujintą interneto naršyklę Coast by Opera, kuri sukurta specialiai planšetiniams kompiuteriams iPad. Priminsime, kad Opera šią naršyklę pozicionuoja kaip „naują būdą dirbti Internete su iPad“ – kiekvienas naršyklės elementas optimizuotas būtent darbui su Apple planšetiniais kompiuteriais.

Kūrėjai pažymi, jog nemažai naršyklės Coast by Opera naudotojų yra dideli muzikos gerbėjai. Atnaujinta naršyklė leidžia greitai pasiekti norimus muzikinius puslapius ir pradėti klausytis muzikinių kompozicijų. Pavyzdžiui, jei norima surasti naujausią kūrinio perdarytą versiją tarnyboje Soundcloud, užtenka tiesiog apsilankyti šiame puslapyje – jokių papildomų programinių priedų nereikia.

Pradiniame naršyklės ekrane, kuriame atvaizduojamos interneto puslapio piktogramos, dabar patalpinta animacija, atspindinti grafinį ekvalaizerį. Vartotojas gali kontroliuoti muzikos atkūrimą net tuomet, kai iPad ekranas yra užblokuotas. Viskas vyksta taip pat lengvai, tarsi būtų naudojamasi integruotu muzikos grotuvu.

Be to, nuo šiol daug lengviau konfigūruojamas pradinis naršyklės puslapis. Jame galime patalpinti savo mėgstamą paveiksliuką. Jis gali būti ne tik rastas Interete – yra galimybė pasirinkti iš savo iPad galerijos.

Mėgstantiems daug skaityti Coast siūlo patobulintą darbą su PDF dokumentais. Dabar vartotojas be didelių problemų gali kontroliuoti, kur tiksliai jis gali išsaugoti vieną ar kitą failą. Kiekvieną kartą, kai vartotojas nori išsaugoti ar atidaryti PDF failą, naršyklė parodys suderinamas su PDF aplikacijas.

Naršyklės naujoje versijoje buvo padidinta ir navigacijos tarp puslapių sparta. Kūrėjų teigimu, daugumoje atvejų grįžimas į pagrindinį puslapį vyksta akimirksniu. Atnaujinta ir Coast saugumo sistema, kuri nuo šiol gali geriau informuoti apie potencialias grėsmes.

  • Atsisiųsti Coast by Opera 2.0 iš App Store: nuoroda (20.8 MB)

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos