Kodėl Google reikalingas socialinis tinklas Google+?


vd-google-plus

Socialinis tinklas Google+ egzistuoja jau keletą metų. Jis taip ir netapo tikru Facebook konkurentu, tačiau paieškos gigantas, panašu, neketina greitu metu jo atsiakyti. Kas gi laukia Google+ ateityje? Į šį klausimą pabandė atsakyti vienas iš šio socialinio tinklo kūrėjų Steve Grove.

Steve Grove teigimu, Google+ šiuo metu yra integruota į visas kompanijos tarnybas, socialinį tinklą galima laikyti „nauja Google versija“ (jei sena versija laikyti paieškos sistemą. „Visa tai turi didžiulę vertę – juk paieška rodo rezultatus ir Google+. Visa tai lems dar didesnį socialinio tinklo vartotojų augimą“, – mano Steve Grove. Jo žodžiais, tai privers vartotojus dažniau prisijungti prie Google+, o tai vienareikšmiškai naudinga paieškos gigantui.

Būtent todėl Google+ reikalaujama įvesti realius vardus. Tikros asmenys kompanijai Google yra daug vertingesnės, nei anonimai su įvairiausiais slapyvardžiais. Iš esmės, platformos kūrėjų strategija labai panaši į Facebook: užkariauti vis didesnę dalį besivystančių šalių rinkų. Deja, analitikų manymu, čia Google šansai yra daug prastesni todėl, kad Facebook turi elementariai daugiau vartotojų ir turinio.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos