Kūrėjai iš iOS uždirba 5 kartus daugiau, nei iš Android


Nežiūrint į tai, kad operacinė sistema Android įdiegta į žymiai didesnį kiekį mobilių įrenginių, nei iOS, kompanijos Apple mobili platforma ir toliau lyderiauja pagal kūrėjams uždirbtas pajamas. Atotrūkis šiuo metu sudaro net penkis kartus.

ios-android-monetization-gap

Jei iOS platformai skirtos programinės įrangos kūrėjai uždirba vieną dolerį, tai Android kūrėjams tenka vos 19 centų. Antra vertus, jei kalbėtume tik apie pelną iš aplikacijų pardavimų, skirtumas nėra labai didelis. Vis tik Apple mobilių įrenginių savininkai žymiai mieliau perka mokamą turinį aplikacijų viduje.

Tai dar kartą parodo, kad Google su savo partneriais iš Android stovyklos, nors ir laimi kovą dėl mobilių įrenginių rinkos, tačiau vartotojai tokiais įrenginiais naudojasi ne taip išlaidžiai ir dažnai, kaip Apple produkcija. Pavyzdžiui, spalio mėnesį stambi reklamos agentūra Nanigans pareiškė, jog iOS platformai skirta reklama yra 1,8 karto veiksmingesnė, nei Android atveju.

Tas faktas, jog Apple mobilių įrenginių vartotojai savo iPhone ir iPad dažniau ima į rankas, įrodytas ir statistiniais duomenimis. Analitikų kompanija Chitika atlikusi įvairius tyrimus nustatė, jog septyni iš dešimties prie Interneto prisijungusių planšetinių kompiuterių yra iPad, tuo tarpu iPhone vartotojai kiekvienai aplikacijai vidutiniškai išleidžia 19 centų, tuo tarpu Android vartotojai – tik 6.

2 komentarai (-ų)

  1. sn1k4r parašė:

    Android dauguma programu nuhakinta, atvirksciai iOS, sumoki 3000 lt uz telefona tai tu programeliu kainos tampa centais 🙂

  2. R parašė:

    taip taip taip


Kitos kategorijos naujienos