Lankstiems ekranams skirtų komponentų gamintojai turi problemų


Rinkoje jau galima sutikti produktų su lanksčiais ekranais, kurie išmaniųjų telefonų korpusams suteikia aiškų išlinkimo bruožą. Vis tik puslapis DigiTimes praneša, jog atitinkamų komponentų gamintojai vis dar susiduria su sunkumais, kurie neleidžia sparčiai plėtoti gamybos.

asus-xsense-flexible-tablet

Šaltinio teigimu, sisteminių plokščių, ekranams skirtų medžiagų ir baterijų gamyba vis dar nespėja paskui lanksčių ekranų paklausą. Tai reiškia, kad artimiausioje ateityje lankstūs ekranai negalės tapti masiniu produktu.

Akumuliatorių gamintojai susiduria su dar viena problema – kaip pagaminti ne tik lanksčias, bet ir saugias mobilių įrenginių baterijas. P. Korėjos akumuliatorių gamintojai jau spėjo pareikšti, kad netaisyklingos formos produkcijos gamyba įmanoma, tačiau jie sunerimę dėl tokių baterijų atsparumo nepalankiam išorės poveikiui. Vietos gamintojams P. Korėjos valdžios institucijos suteikia materialinį palaikymą pirminiame kūrimo etape, todėl procesas gali pajudėti iš mirties taško.

Kompanijos LG ir Samsung siekia praplėsti lanksčių ekranų naudojimo sferą, kad jie būtų naudojami ne tik išmaniuosiuose telefonuose. Be to, kompanijos kuria vos popieriaus lapo storio lanksčius ekranus, kurių panaudojimo sričių yra labai daug. Taivano ir Japonijos gamintojai – AUO, Innolux ir Japan Display – taip pat investuoja į lanksčių ekranų kūrimą ženklias sumas.

Vienas komentaras

  1. Tadas parašė:

    labai laukiu tokio lankstaus Samsung telefono! 🙂


Kitos kategorijos naujienos