Flagmanas LG G3 gaus firminį 64 bitų procesorių Odin


lg-g2-launch

2014 m. P. Korėjos kompanija LG savo mobilius įrenginius pradės aprūpinti firminiais procesoriais Odin, kurie sukurti pačios kompanijos pastangomis. Žinoma, jų pagrindą sudarys ARM architektūra, o aštuonių branduolių modeliai atspindės koncepciją big.LITTLE. Ši leidžia naudoti grupę taupių branduolių tuo metu, kai maksimalaus produktyvumo lygio nereikia.

Puslapio ZDNet korėjietiškas padalinys praneša, jog LG Odin procesorių šeimyna naudos 64 bitų instrukcijas palaikančią ARM Cortex-A50 architektūrą. Tikimasi, jog jau vasario mėnesį parodoje MWC 2014 bus parodytas išmaniojo telefono LG G3 prototipas, kuris gaus 2,2 GHz dažniu veikiantį 8 branduolių procesorių.

Prognozuojama, kad išmanusis telefonas gaus 5,5“ įstrižaines (LG G2 turi 5,2“) ekraną su 2560 х 1440 taškų raiška (WQHD standartas). Nugarinėje dalyje rasime 16 megapikselių kamerą. Analogiška ekrano ir kameros raiška, anot gandų, galės pasigirti ir Galaxy S5. Tikimasi, jog LG flagmano anonsas įvyks 2014 m. antroje pusėje.

3 komentarai (-ų)

  1. ITfanboy parašė:

    Manau persistengia, tik g2 buvo kurio laisvai kokiem 3 metam į priekį sočia, o dabar jau kita gamina su masiviu ekranu ir rezoliucija, kurios visiškai nereikia.

  2. Nesamonė parašė:

    Kas pagamins tokių parametrų telefoną su max. 4.5 ekranu ir , kad tilptų į 112×62 mm korpusą? Ekrano užtektų ir FHD. Tos plytos žiauriai nepatogios.


Kitos kategorijos naujienos