Microsoft išparduoda Dell gamybos Windows planšetes už $99


Kompanija Microsoft savo firminėje el. parduotuvėje ir mažmeninės prekybos taškuose nusprendė pasiūlyti įvairiausių prekių su ypač patraukliomis nuolaidomis iki pat Kalėdų. Siūlomų prekių asortimentas keičiasi beveik kiekvieną dieną. Visai neseniai išpardavime sudalyvavo 8“ planšetinis kompiuteris Dell Venue 8 Pro, praneša puslapis Computerworld.

Dell Venue 8 Pro tablets

Pirmieji šimtas Dell Venue 8 Pro pirkėjų planšetę galėjo įsigyti už $99, tuo tarpu įprasta kaina siekia $299. Ne tokie greiti firminės Microsoft parduotuvės pirkėjai planšetę galėjo įsigyti už $199, kol nebuvo išparduoti visi turimi modeliai.

Priminsime, kad Dell Venue 8 Pro dirba su operacine sistema Windows 8.1, biuro programų paketu Office Home and Student 2013, 2 GB operatyvios atminties ir 32 GB kaupikliu. 8“ įstrižainės ekrano raiška – 1280 x 800 taškų.

Analogiškomis kainomis Dell planšetinis kompiuteris siūlomas iš Microsoft mažmeninės prekybos taškuose, esančiuose JAV, Kanadoje ir Puerto Rike. Ar panašios priemonės leis vartotojus patraukti į Windows planšetinių kompiuterių (tame tarpe ir Surface) pusę, parodys kitų metų I ketvirčio statistika.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos