Microsoft nutraukė mažmeninei rinkai skirtų Windows 7 pakuočių tiekimą?


Kompanija Microsoft visomis jėgomis bando įtikinti vartotojus, kurie iki šiol dirba su Windows XP sistemomis, kad jie kuo greičiau modernizuotų savo sistemas, kadangi šios OS palaikymas bus nutrauktas 2014 m. balandžio 8 d. Palaikymo pratęsimo prašė net Kinijos vyriausybė, tačiau jai buvo atsakyta neigiamai.

Microsoft-No-Longer-Sells-Windows-7-to-Retailers

Kalbant apie populiariausią šiuo metu operacinę sistemą – Windows 7, šaltinių teigimu, nuo šių metų spalio 30 d. Microsoft nutraukė mažmeninei prekybai skirtų pakuočių tiekimą. Tai kol kas nereiškia, jog OEM kompiuterių gamintojai ir mažmeninės prekybos tinklai nustos pardavinėti kompiuterius su įdiegtais Windows 7. Remiantis dabar galiojančių planu, OEM gamintojai atitinkamų sistemų pardavimus nutrauks 2014 m. spalio 30 d.

Windows 7 standartinio palaikymo pabaiga numatyta 2015 m. sausio 13 d. Priminsime, jog vos truputį ilgiau truks standartinis Windows 8 palaikymas – iki 2015 m. spalio 18 d. Savo ruožtu, išplėstinis Windows 7 palaikymas truks iki 2020 m. sausio 14 d. Iki to laiko Microsoft nemokamai platins šiai operacinei sistemai skirtus saugumo atnaujinimus.

Taip pat priminsime, kad kompiuterių su gamykliškai įdiegta operacine sistema Windows 8.1 savininkai gali „pažeminti“ ją iki Windows 7.

4 komentarai (-ų)

 1. Internetinių svetainių kūrimas parašė:

  Manau Windows 8 turėtų puikiai atitikti vartotojų poreikius. Jei žmogus yra raštingas IT srityje tikrai mokės visomis operacinėmis sistemoms naudotis.

  • zet parašė:

   turiu 3 kompus, su xp, 7 ir 8. Na nepatinka man 8tunti. Ta metro sasaja isvis neidomi.

 2. Vck parašė:

  To sveitiniu kurimas
  Yra skirtumas, moketi naudotis ir skirtumas ar patinka. As jau 3 menesius turiu win8, bet man jie ziauriai nepatinka.. dabar teperskaiciau kad galima juos perdaryti i win7. Galit pasakyti kaip reikia?

 3. Win parašė:

  na kad galima tik windows 8 pro pereiti i win 7 pro


Kitos kategorijos naujienos