Motorola Moto X nuo šiol galės turėti nugarėlę iš natūralaus bambuko


moto_x_bamboo

Kompanijos Google padalinys, kuris užsiima išmaniųjų telefonų su Motorola prekiniu ženklu gamyba, nuo pat pradžių ėmėsi individualizuotus išmaniuosius telefonus, tenkinančius konkretaus vartotojo poreikį. Tam buvo netgi sugalvotas konfigūratorius Moto Maker, tuo tarpu telefonų surinkimo gamykla atidaryta JAV teritorijoje – kuo arčiau savo klientų. Tai leidžia žmonėms gauti norimos išvaizdos telefonus per trumpiausiai įmanomą laikotarpį.

Po išmaniojo telefono Moto X pasirodymo gamintojas žadėjo, jog po kurio laiko nugarėlė galės būti pagaminta ne tik iš individualizuoto plastiko, tačiau ir iš natūralaus medžio. Dabar oficialiame Motorola tinklaraštyje galima rasti pranešimą, kad vartotojai gali užsakyti Moto X su bambukine nugarėle. Tiesa, pirmieji egzemplioriai savo pirmus klientus pasieks tik po poros savaičių, t.y. jau 2014 metais.

Išmaniojo telefono su natūralaus bambuko nugarėle turėjimas vartotojams kainuos papildomus $100, lyginant su bazine telefono versija. Kadangi medis natūralus, jo raštas taip pat kiekvienu atveju bus individualus, tačiau kartu bus galima suteikti papildomų išskirtinių bruožų – gali būti išgraviruotas norimas žodis ar inicialai. Reikia manyti, kad mėgstantys turėti išskirtinį daiktą vartotojai pasinaudos šią Motorola suteikiama galimybe.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos