Nešiojamuose kompiuteriuose nVidia Maxwell grafika pasirodys vasarį


Dar nenurimo aistros po GeForce GTX 780 Ti  ir jo konkurento – AMD Hawaii – pasirodymo, o gandai jau kalba apie nVidia Maxwell šeimos vaizdo plokštes. Teigiama, kad ši grafika žygį į rinką pradės 2014 m. pirmoje pusėje.

clevo_maxwell_notebooks_01

Nutekinta kompanijos Clevo nešiojamų kompiuterių prezentacija užsimena apie mobilius grafinius sprendimus NVIDIA GTX-880M, GTX-870M, GTX-860M ir kitus modelius, dalis kurių gali būti Maxwell architektūros savininkais. Įdomu tai, kad pasirodymo rinkoje terminai sutampa su anksčiau sklandžiusiais gandais – 2014 m. vasario mėnuo.

clevo_maxwell_notebooks_02 clevo_maxwell_notebooks_03

Reikia pažymėti, kad skaidrėsi matoma grafika su 4 GB, 6 GB ar net 8 GB atmintimi neturėtų stebinti. Clevo yra tas nešiojamų kompiuterių gamintojas, kuris ne tik mėgsta naudoti MXM formatą, tačiau ir neretai sudvigubina vaizdo plokštes, pasinaudodama SLI režimu. Tokiu būdu, vaizdo plokštei tenka tik pusė minimos atminties.

Tikėtina, kad jaunesnieji modeliai GTX-850M ir GT-840M bus tiesiog pervadinti Kepler kartos atstovai. Daugiau informacijos apie būsimų grafinių adapterių specifikacijas šaltiniai, deja, nepateikia.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos