Net trečdalį Windows Phone 8 rinkos užima Nokia Lumia 520


lumia-520-launch

Eilinė kompanijos AdDuplex ekspertų pateikta statistika patvirtino seniai žinomą faktą, jog populiariausiu išmaniuoju telefonu su operacine sistema Windows Phone 8 yra modelis Nokia Lumia 520. Per penkis mėnesius jo rinkos dalis išaugo 2,5 karto, o jo rinkos dalis tarp visų WP8 įrenginių sudaro net 30%.

Jungtinėse Valstijose išmaniųjų telefonų Lumia 520/521 pardavimai sugebėjo aplenkti daug brangesnio modelio – flagmano Lumia 920 rodiklius. Eilinį kartą galima įsitikinti, jog Windows Phone įrenginių rinkoje, kaip ir Android telefonų segmente, daugiausia parduodama nebrangių įrenginių.

Kompanijai Nokia tai nėra labai gera tendencija, kadangi viena iš priežasčių, kodėl buvo pasirinkta Windows Phone, o ne Android, buvo nenoras įsivelti į nebrangių mobilių įrenginių segmentą, kuriame pelno maržos yra labai mažos. Antra vertus, artimiausiu metu tai jau taps Microsoft bėda, kuri įsigijo Nokia mobilių įrenginių padalinį už 7,2 mlrd. dolerių.

Dabartinį Lumia 520 pakeisiantis modelis Lumia 525 turėtų tapti nauju pardavimų hitu Windows Phone ekosistemoje, kadangi šis išmanusis telefonas gaus spartesnį procesorių, daugiau atminties, tačiau kaina turėtų išlikti tokia pat nedidelė, kaip ir Lumia 520 atveju.

Beje, neseniai nutekinta informacija rodo, kad Nokia ruošia išmaniuosius telefonus Lumia 630 ir Lumia 635, kurie žinomi kodiniu pavadinimu „Moneypenny“. Vienas iš pagrindinių naujokų skirtumų bus tas, kad Lumia 635 gaus 4G LTE palaikymą. Dėl kitų specifikacijų kol kas tikslių duomenų nėra.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos