Nokia išleis išmanųjį telefoną Normandy su OS Android


Neoficialiais duomenimis, kompanija Nokia ruošiasi išleisti išmanųjį telefoną kodiniu pavadinimu Normandy. Kuo gi jis skirsis nuo kitų kompanijos mobilių įrenginių? Kalbama, kad jis bus nebrangus, o kartu veiks su operacine sistema Android.

normandy-nokia-android

Išmanusis negaus fizinio mygtuko, skirto darbui su kamera, taip pat jame nebus įdiegta ir blykstė. Viskas nurodo į tai, kad tai bus labai pigus išmanusis telefonas, skirtas besivystančių rinkų vartotojams.

Leidinys The Verge rašo, jog Normandy, be viso kito, taps pirmuoju Nokia mobiliu įrenginiu su Google mobilia platforma. Pastarąją informaciją pateikė iš karto keletas šaltinių.

Atsižvelgiant į tai, jog jau labai greitai Nokia mobilių įrenginių padalinys taps Microsoft dalimi, tokie gandai skamba gana keistai. Antra vertus, pateikiamas labai svarbus „bet“: Nokia Normandy nebus susieta su Google tarnybomis. Tikėtina, kad suomiai gana smarkiai modifikuos Android, kaip tai padarė kompanija Amazon su savo Kindle Fire planšetiniais kompiuteriais.

Toks sprendimas leistų Nokia tiekti rinkai išmaniuosius telefonus, kuriame galime naudoti populiarias aplikacijas, taip pat naudoti vartotojo sąsają, kuri mažai kuo skirtųsi nuo Asha modelių.

3 komentarai (-ų)

 1. Vck parašė:

  pavelavo Nokia ir stipriai…

  • Arbatinis parašė:

   Vistiek sakyčiau protingas žingsnis, pardavimų jau ir taip aišku kad bus tik visiems tas pavadinimas „Nokia“ nepatiks.

 2. agurkelis parašė:

  isigijau pries pora metu nokia 500, tai dabar is tolo beziuriu i ta prekes zenkla.


Kitos kategorijos naujienos