nVidia: maži PC yra daug galingesnė PS4 ir Xbox One alternatyva


Matt Wright iš kompanijos nVidia mano, jog šiuolaikiniai asmeniniai kompiuteriai (PC) daug geriau tinka žaidėjams, nei Playstation 4 ir Xbox One. Jis tai pareiškė, duodamas interviu žaidimų portalui MCV po to, kai rinkoje debiutavo Microsoft ir Sony naujos kartos žaidimų konsolės su AMD aparatine platforma.

geforce-gtx-680-nvidia-sli

„Mes manome, jog nedideli asmeniniai kompiuteriai yra daug patrauklesnė ir gyvybingesnė naujos kartos konsolių alternatyva“, – teigė jis, kalbėdamas apie nVidia bandymus padaryti sąveiką su kompiuteriais daug paprastesne ir taip pritraukti daug vartotojų, mėgstančių pailsėti prie video žaidimų.

„PC platforma savo galimybėmis žymiai viršija bet kurią konsolę, be to, vartotojas gauna papildomą funkcionalumą“, – pažymėjo Matt Wright. Jis papasakojo, kad dabar el. distribucijos sistemoje Steam užregistruota daugiau vartotojų, nei Xbox Live, o už PC žaidimų stovi didžiulė bendruomenė.

Kaip pavyzdį nVidia atstovas pateikė žaidimus Minecraft ir World of Tanks, su kuriais „užaugo ištisa naujų žaidėjų karta“, demonstruojanti, kad asmeniniams kompiuteriams skirti žaidimai turi šviesą ateitį ir kad ši platforma gyvuos dar ilgai.

8 komentarai (-ų)

 1. sn1k4r parašė:

  Plojimai! 🙂

 2. Kapitonas Ignas parašė:

  Čia jau senai aiškus dalikas

 3. Andrius parašė:

  Na taip, man tai pat labiau patinka žaist su pc, bet o kas apie kainą ?

  • Kapitonas Ignas parašė:

   na cia jau vienintelis dalikas stabdantys PC

 4. Sars parašė:

  Na taip, kas beliko nusitriedusiai Nvidai, kai abi konsolės išėjo AMD pagrindu. Reikia gi kažkaip atsikirsti. Deja, atsikirsti bus sunku, nes AMD savo Radeon plokštes siūlo geresnėmis kainomis. Be to, naujoji ATI technologija „MANTLE“ įgalins kur kas geresnį GPU išnaudojimą lyginant su nusenusia Nvidia, kuri naudos nusenusią directx.
  + PC žaidėjai niekada neturės tokių grandų kaip Forza, GT, Uncharted, Little Big Planet, MGS, Killzone ir dar daug galybę kitų ekskliuzyvų, kurie bus kuriami tik konsolėms.
  Nesu konsolių fanas, bet Nvidia žeminančią politiką ATI atžvilgiu tikrai moku atskirti. Dvėsk Nvidia.

  • assasiner223 parašė:

   fanboy detected.
   Visos kompanijos taip daro, paziurek i microsoft, tiesiai sviesiai stumia ant visu. Abu gamintojai turi ko pasiulyt. Beto kas butu jei rinkoj liktu tik 1 vga gamintojas? o gi tas pats kas su procais dabar – intel kainas diktuoja

 5. Hmm parašė:

  Kaip pavyzdį nVidia atstovas pateikė žaidimus Minecraft, kad tam Minecraft net tos nVidia nereikia 😀 na pc yra pc, o zaidimu konsoles yra zaidimu konsoles abu turi minusu ir abu turi pliusu nematau reikalo pykti ant konsoliu:D Gan negrazu nVidia tikrai gan negrazu:) kazkada ir as buvau pc zaidimu fanas, bet tas sukimas galvos ar patemps pc toki ar anoki nauja zaidima vargina:) Nusiperki ps4 ir zaidi 6 metus nesukdamas galvos:) plius ant didelio TV:) o jeigu nori minecraft pazaisti tai ir su 5 metu senumo pc gali zaisti 😀

  • Kapitonas Ignas parašė:

   Na MC gan daug resursu praso. Bet jau jam tai tikrai nereik kokio gtx780 kad veiktu grazei :D. O del geiminimo platformos kiekvienam savo kas turi pinigu tai ir losia su PC kas ne su konsolem


Kitos kategorijos naujienos