Paaiškėjo, kodėl paaugliai vis rečiau naudojasi Facebook


paauglys-naudojasi-facebook

Nemažai žmonių mano, kad tokiame socialiniame tinkle, kaip Facebook, daugiausia būna jaunimas. Tačiau jauni žmonės bendrauja ten, kur nėra jų tėvų. Viena paskutiniųjų apklausų šia tema parodė, jog Facebook paauglius labiau atbaido, nei pritraukia. Bent jau tai aktualu D. Britanijoje

Jauniems žmonėms, kurie pasitraukė iš Facebook (tačiau nebūtinai pašalino savo profilį), buvo užduotas klausimas, kodėl jie taip padarė? Pasirodė, kad kritinė riba buvo peržengta tuomet, kai jie gaudavo paklausimą draugauti iš savo tėvų. Negalima būti jaunu ir laisvu, jei tave seka, pavyzdžiui, mama. Trumpai tariant, Facebook daugiau nėra prestižo reikalas.

Nors gali atrodyti, kad didžiausias pasaulyje socialinis tinklas nesikeičia, tačiau britų paaugliai vis dažniau renkasi mobilias bendravimo priemones, pavyzdžiui, What’s App, kurie leidžia bendrauti su savo artimais draugais.

Kai nekeista, apklausos rezultatai parodė, jog bendravimui su platesne publika pasirenkamas Twitter. Antra vertus, vis dar auginantis savo populiarumą Instagram leidžia jauniems žmonėms draugauti ir su nepažįstamais.

Dabar Facebook – bendravimo su kitos kartos žmonėmis priemonė: galima susisiekti su šeima, vyresniais broliais ir seserimis, kurie mokosi universitetuose. Galbūt tėvai ir persiorientuos, tačiau būtent vaikai būna bet kokios didėlės migracijos socialinių tinklų pasaulyje priešakyje.

Vienas komentaras

  1. Raimis parašė:

    Pusryčių!!! 😀


Kitos kategorijos naujienos