Paliktas draudimas į JAV importuoti kai kuriuos Motorola telefonus


motorola-droid-2013

Kompanijai Google ir jos dukterinei firmai Motorola nepavyko atšaukti eilės firminių išmaniųjų telefonų importo draudimo į JAV teritoriją. Nepalankus sprendimus JAV Tarptautinės prekybos komisijos (ITC) buvo priimtas dar 2013 m. gegužės mėnesį.

JAV Apeliacinis teismas, peržiūrėjęs minėtą bylą, atmetė Motorola juristų paruoštą skundą ir paliko galioti ITC nuosprendį. Kompanija Google kreipėsi į teismą, prašydama ginčo priežastimi tapusį Microsoft patentą pripažinti negaliojančiu. Prašyta paneigti ITC padarytas išvadas, kad Motorola išmanieji telefonai ir padirbta produkcija, kuri gali padaryti šalies ekonomikai didelę žalą, kaip tai teigė Microsoft atstovai.

Motorola mobilūs įrenginiai pažeidė Microsoft turimą patentą „Generating meeting requests and group scheduling from a mobile device“, kuris susijęs su susitikimo užklausomis ir grupiniu planavimu, naudojant mobilius įrenginius, taip pat su duomenų sinchronizacija, naudojant mobiliojo telefono ir kompiuterio atmintį.

FOSS Patents analitikas Florian Mueller mano, kad Motorola ir jos „mamytės“ Google siekis pripažinti Microsoft patentą negaliojančiu buvo iš anksto pasmerktas. Galima priminti, kad Motorola yra vienas iš nedaugelio Android mobilių įrenginių gamintojų, kurie nemoka licencinių išmokų kompanijai Microsoft. Pastaroji iš Android per metus taip uždirba apie keletą milijardų JAV dolerių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos