Pasirodo pirmieji AMD Kaveri procesorių testai


Nors jau ne kartą rašyta apie AMD Kaveri hibridinių procesorių specifikacijas bei kainas, tačiau apie jų produktyvumo lygį buvo galima išgirsti tik iš AMD atstovų lūpų. Šį kartą neoficialių testų užsklandą praskleidė puslapis Overclock.net, kuris bandymams gavo procesorių A10-7850K.

kaveri-cinebench-r15

Pastarasis APU veikė 4,9 GHz taktiniu dažniu. Teste Cinebench R15 jis surinko 547 balus. Reikia pažymėti, kad gamykliniai dažniai sudaro 3.7/4.0 GHz, taigi šiuo atveju reikia kalbėti apie paspartintos versijos testavimą.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad Cinebench R15 naująjį AMD procesorių atpažįsta kaip modelį su 2 fiziniais branduoliais, galinčiais apdoroti keturis skaičiavimų srautus. Galbūt testinis paketas neteisingai identifikuoja dar nežinomą procesorių; kai kas neatmeta galimybės, jog rezultatas sufalsifikuotas.

4,4 GHz taktiniu dažniu dirbantis Intel procesorius Core i7-4770K (Haswell) šiame teste surenka 822 balus, tačiau jis gali vienu apdoroti aštuonis skaičiavimų srautus. Bet kokiu atveju, kol kas galima tvirtinti, kad toks APU Kaveri produktyvumo lygis, ypač atsižvelgiant į $150-200 kainos diapazoną, yra visai pagirtinas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos