Pirmąją Playstation 4 partiją Amazon pardavė per 27 minutes


ps4-launch

Vos tik debiutavus prekyboje naujos kartos konsolei PlayStation 4, kompanija Sony ne kartą pabrėžė, kad tai yra vienas sėkmingiausių jos produktų. Naują informaciją apie konsolės sėkmę paviešino Sony Computer Entertainment of America padalinio vadovas Jack Tretton.

Teigiama, kad turėjusių savaitei užtekti 12 tūkst. Playstation 4, skirtų el. prekybos gigantui Amazon, nebeliko po 27 minučių nuo prekybos pradžios.

Šiuo metu el. parduotuvėje Amazon konsolė Playstation 4 yra neprieinama, skirtingai nei Xbox One, kuri taip pat pasižymi didžiuliu populiarumu.

Prieš keletą dienų PlayStation 4 pasirodė dar 16 pasaulio šalių, įskaitant Čekiją, Vengriją, Saudo Arabiją, Turkiją, JAE, PAR ir Urugvajų. Iš viso PS4 galima įsigyti 48 šalyse, kaip Microsoft konsolė prieinama tik 13 pasaulio šalių.

Pirminiais duomenimis, pagal pardavimų spartą lyderiauja PlayStation 4: per 16 dienų po debiuto parduota 2,1 mln. šios konsolės vienetų., tuo tarpu Microsoft per 18 dienų pardavė 2 mln. Xbox One. Tokiu būdu, per parą vidutiniškai parduodama apie 111 tūkst. Xbox One ir apie 123,5 tūkst. PlayStation 4.

2 komentarai (-ų)

  1. Sars parašė:

    Xbone vis dar yra, nes nera tokios paklausos, o PS4 nebera, nes nespeja gamint. Tik atsiradus PS4 Lietuvoje kaipmat priglausiu. Caca.

  2. dijo parašė:

    Keista, kad dar daug nuperka tu xbox one, matyt tikri fanboys ir teperka kurie atsidave xboxams, nors ir man visada prie sirdies buvo Playstation nez gal todel, kad nuo pirmo PS pradejau zaisti su jais, ps3 dar ir dabar tebeveikia po 6 metu:) bet po to kai xbox one norejo galim sakyti ispi… zaidejus su savo naujom taisyklem, kai negali net zaidimu pasidalinti su draugais ar perparduoti,ar kad daznai turesi prie interneto prisijuntki ir t.t… nebepasitikeciau xbox, zinau ,kad viskas gerai db kaip ir buvo seniau su xbox 360, bet jie viska pakeite del pinigu, nes pamate, kad gali daug pirkeju prarasti tiesiog norejo pasidaryti kuo daugiau pinigu.. ir atrodo, kad zmones labai greitai pamirso,visiem xbox savininkam linkiu, kad nieko nebesugalvotu atkeisti atgal ar dar kazka panasaus 😀 manau geriau PS, PS4 is made by gamers for gamers.


Kitos kategorijos naujienos