Planšetinių kompiuterių savininkai linkę išlaidauti labiau


woman_using_tablet_for_shopping

Bostono koledžo (JAV) tyrėjai nustatė, jog vartotojai jaučia didesnį malonumą apsiperkant el. parduotuvėje tuomet, kai naudoja planšetinį kompiuterį, o ne stacionarų ar nešiojamą kompiuterį. Tyrėjai pateikia paprastą argumentą – vartotojui maloniau „liesti“ prekę, nei nukreipti į ją pelę ir spausti mygtuką.

Emocijos, kurias pirkėjai jautė liesdami ekraną, mažai kuo skyrėsi nuo realaus produkto lietimo. „Tiesiog neįtikėtina, koks stiprus šis efektas“, – teigė verslo profesorius Adam Brasel, vadovavęs minėtam tyrimui.

Šiuolaikinės technologijos leido vartotojams elektroninius įrenginius su sensoriniu ekranu laikyti dalimi savęs, tuo tarpu pardavėjams planšetiniai kompiuteriai suteikia galimybę didinti savo apyvartas ir pelną.

Tyrime dalyvavę žmonės, kurie apsipirkinėjo, pasitelkdami planšetes, parodė, jog jie yra daug smarkiau užkelti perparduodamo produkto kainą, nei žmonės, kurie naudoja tradicinius asmeninius kompiuterius. Tai rodo, jog „planšetiniams pirkėjams“ įsigytas daiktas yra labai svarbus. Be to, vartotojai su planšetiniais kompiuteriai daiktus el. parduotuvėse įsigyja daug lengviau ir impulsyviau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos