Praėjus mėnesiui po debiuto 4.4 KitKat užima 1,1% Android rinkos


Remiantis duomenimis, kuriuos pateikė kompanija Google, šiuo metu aktualiausia operacinės sistemos Android versija 4.4 KitKat jau yra įdiegta į 1,1% mobilių įrenginių, kurie lankosi el. parduotuvėje Google Play.

Pastarasis rodiklis nėra labai didelis, tačiau atsižvelgiant į ankstesnių Android versijų populiarėjimo tempus, KitKat demonstruoja tam tikrą progresą.

Android-2013-november

Operacinės sistemos versijos Jelly Bean, kurias sudaro Android 4.1, 4.2 ir 4.3, praėjusį mėnesį pagaliau viršijo 50% ribą ir šiuo metu ji yra įdiegta į 54,5% mobilių įrenginių su Google mobilia platforma. Didžiausias nuopelnas čia tenka Android 4.3, kuri savo rinkos dalies didėjimui turėti būti dėkinga išmaniesiems telefonams Galaxy S4, kurie po truputį pradeda gauti šį atnaujinimą.

Anksčiau pirmavusi Gingerbread versija šiuo metu yra įdiegta į beveik ketvirtadalį Android mobilių įrenginių. Kadangi Android 4.4 KitKat buvo kurta, atsižvelgiant ir į biudžetinius modelius, didelė tikimybė, kad Gingerbread pradės mažėti daug sparčiau (aišku, jei tuo užsiims patys gamintojai).

Nuo Gingerbread atsiliekanti Android 4.0 Ice Cream Sandwich, panašu, taip ir nepavys savo pirmtakės: per mėnesį Ice Cream Sandwich rinkos dalis sumenko nuo 19,8% iki 18,6%.

2 komentarai (-ų)

  1. efix parašė:

    ICS gali dar aplenkti GB, pvz GB per mėnesį krito 2.2%, o ICS – 1.2%. Taigi telefonus su GB kaip labiau pasenusius tiesiog dažniau keičia į naujus su JB/KK

  2. dfgdfg parašė:

    KitKat tik neseniai isejo ir jau 1.1% irenginiu turi sia OS? Kazkaip netikiu. Jei ir tiesa, tai turbut 90% ju yra Azijoje(kinija, koreja…. :DDD)


Kitos kategorijos naujienos