Prasti Call of Duty: Ghosts pardavimai nėra serijos „nuovargio“ pasekmė


Kompanijos Activision Blizzard dukterinės firmos Activision Publishing vadovas Eric Hirshberg neigia gandus, jog sąlyginai žemi Call of Duty: Ghosts pardavimų rezultatai – tai gerbėjų mažėjančio susidomėjimo šia serija pasekmė.

Pašaudyti galima, tačiau garsiai prašyti pagalbos kartais kenkia...

 

Pardavimai, kaip rodo naujausia statistika, sumažėjo 50%, lyginant su Call of Duty: Black Ops 2. Visa kaltė dėl tokių žemų pardavimų, anot Eric Hirshberg, tenka naujos kartos žaidimų konsolėms. Kodėl kaltos būtent jos, matyt, žino tik pats Activision Publishing direktorius.

Šiais metais pas mus viskas buvo gana skaidru“, – teigė E. Hirshberg. „Tačiau aš manau, jog kaltinti dėl prastų pardavimų pašlijusią frančizės sveikatą – gana netoliaregiška, atsižvelgiant į naujos kartos konsolių pasirodymą ir būtinybę prie jų prisiderinti.“

Skirtingai nei Electronic Arts, kuri tvirtina, jog kasmet pasirodanti vis nauja Battlefield dalis nužudytų šią seriją, Eric Hirshberg nemano, jog Call of Duty „konvejerinė gamyba“ šiai serijai keltų grėsmę. Jo teigimu, serijos gerbėjai džiaugiasi kasmet pasirodančia Call of Duty nauja dalimi, ir tai – svarbiausia, o su kritikų nuomone Activision Publishing vadovas visiškai nesutinka.

Mūsų svarbiausia auditorija – tai mūsų gerbėjai, todėl mes, panašiai kaip lazerio spindulys, susifokusuojame ties tais žaidimais, kuriuos jie mėgsta. Call of Duty: Ghosts – šiemet tapo lyderiu pagal rezervacijų skaičių, o taip pat lyderiu tarp Xbox One žaidimų. Vidutinė žaidimo trukmė yra ilgesnė, nei anksčiau“, – kalbėjo Eric Hirshberg.

Tuo pačiu metu Call of Duty: Ghosts gavo pačius žiauriausius kritikų ir profesionalių žaidėjų atsiliepimus. Žaidimas taip pat gavo žemiausią reitingą puslapyje Metacritic per visą serijos egzistavimo laikotarpį. Ponui Eric Hirshberg reikėtų bent trumpam žvilgtelėti į faktus, tačiau panašu, jog kol pardavimai nenukris iki nulio, kompanija išvadų nepadarys.

3 komentarai (-ų)

 1. Cip parašė:

  Kazkuo primena Nokia poza, kad jie daro viska gerai, cia tik aplinka kalta ir viskas bus gerai nors pardavimai krenta 🙂

  • Leons parašė:

   Kaip čia siejasi su Nokia jei jos pardavimai kyla? 😀

   • thermal parašė:

    Lumia telefonų pardavimai gal ir kyla, bet visa kita ėjo vienon vieton tarp kojų 🙂

    o su Call of Duty ir taip aišku, kad išsisemia. Negali tie patys žmonės daryti tą patį, bet vis kitaip ir labai įdomiai.


Kitos kategorijos naujienos