PS4 pristatymo metu „sugriauta“ II a. statyta tvirtovė


Naujos kartos žaidimų konsolių Xbox One ir Playstation 4 debiuto metu buvo surengta visa galybė reklaminių renginių. Jei Microsoft konsolės pristatymą lydėjo romėnų kariais perrengti žmonės, tai Sony nusprendė persikelti į pačią Romą (Italija) ir čia surengti grandiozinį pristatymą.

castel-sant-angelo-rome-city

Renginio vieta pasirinkta vienas seniausių Romos pastatų – Sant’Angelo tvirtovė, kurią 134 mūsų eros metais pastatė imperatorius Adrianas. Iš pradžių pastatas buvo sumanytas kaip imperatoriaus kapavietė, vėliau tapo miesto įtvirtinimų sistemos dalimi, po kurio laiko Romos popiežius šią vietą padarė savo rezidencija. Šiandien Sant’Angelo veikia muziejus.

Daugiau nei devyniolika amžių stovėjęs pastatas lapkričio 28 d. buvo „sugriautas“: PS4 pristatymo metu surengė įspūdingą šou su šiuolaikiniais projektoriais ir apšvietimo sistemomis, kurio metu ugnimi alsuojantis drakonas išgriovė pastatą iš vidaus. Reikia sutikti, kad Sony pasistengė iš tiesų šauniai. Belieka tikėtis, kad visa tai atpirks Playstation 4 ir konsolei skirtų žaidimų pardavimai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos