Qualcomm, nVidia ir Broadcom 64 bitų procesorius parodys sausį


Nors kompanija Apple jau užsitikrino pirmojo gamintojo, išmaniajame telefone įdiegusio 64 bitų procesorių, titulą, vargu, ar Tim Cook vadovaujama korporacija taps katalozatoriumi, kuris privers visą industriją atlikti analogišką žingsnį. Tam tikru metu ARM partneriai vis tiek turėjo peržengti 64 bitų architektūros slenkstį, ir panašu, kad tai nutiks visai greitai.

apple_a7_chipset

Puslapis DigiTimes praneša, jog 2014 metų pirmoje pusėje keturių branduolių procesorius su 64 bitų instrukcijų palaikymu pristatys tokios kompanijos, kaip Qualcomm, nVidia ir Broadcom. Atitinkamų anonsu aikštele taps gerai žinoma vartotojiškos elektronikos paroda CES, kurios pradžia numatyta pačioje 2014 m. sausio mėnesio pradžioje.

Savo ruožtu, kompanija MediaTek šiuo metu yra pasirinkusi kitokį kelią. Šis gamintojas stengiasi didinti skaičiavimo branduolių kiekį – šis rodiklis visai neseniai pasiekė aštuonis vienetus. 64 bitų SoC mikroschemas MediaTek galės pristatyti tik 2014 metų antroje pusėje, mano rinkos analitikai, nors kompanija gali pakoreguoti savo planus, atsižvelgdama į esamas aplinkybes.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos