Qualcomm pristatė savo pirmą 64 bitų procesorių Snapdragon 410


Kompanija Qualcomm anonsavo savo naują mobilų procesorių Snapdragon 410 (MSM8916). Naujokas įdomus tuo, kad tai yra pirmasis kompanijos 64 bitų sprendimas. Be to, jis skirtas naudojimui nebrangiuose mobiliuose įrenginiuose, kurių kaina sudaro „iki 150 JAV dolerių“.

snapdragon-phone

Snapdragon 410 yra pagamintas 28 nm technologijos pagrindu, jame įdiegti 1,2 GHz dažniu veikiantys 4 branduoliai su ARM Cortex A53 architektūra ir grafikos posisteme Adreno 306. Palaikoma Full HD 1080p formato vaizdinė medžiaga ir 13 megapikselių raiškos kameros.

SoC mikroschema leidžia dirbti 4G LTE mobiliojo ryšio tinkluose, turi integruotus Wi-Fi ir Bluetooth modulius, palaikoma NFC technologija, FM radijas, yra suderinamumas su GPS ir GLONASS.

Gamintojo teigimu, procesorius Snapdragon 410 gali būti naudojamas sistemose su Android, Windows Phone ir Firefox OS. Qualcomm partneriai bandomąsias procesoriaus partijas pradės gauti 2014 m. pradžioje, tuo tarpu serijinių produktų reikėtų laukti 2014 m. antroje pusėje.

5 komentarai (-ų)

 1. Tomas parašė:

  Geros naujienos.

 2. Junga Romas parašė:

  Na, va, pasidavė Qualcomm kompanija Samsung’o dėsniams. Žiūrėsim, kas bus toliau – RAM’o nuo šiol bus dar daugiau 😀 Laikas galvoti apie kišeninius serverius.

 3. thermal parašė:

  vartotojai reikalauja progreso, va ir atsiranda paskui tokie dalykai kaip 64 bitų CPU telefone. jei perka, tai ir gamina.

  dabar daugeliui telefonuose per akis būtų 32 bitų dual core CPU. va, kad software neoptimizuojamas, va čia bėda.


Kitos kategorijos naujienos