Samsung savo 8“ ir 10“ planšetes aprūpins AMOLED ekranais


Būsimi kompanijos Samsung planšetiniai kompiuteriai, kurie turės 8“ ir 10“ įstrižainės ekranus, bus aprūpinti firminiais AMOLED ekranais, praneša P. Korėjos puslapis Naver. Šaltinis teigia, jog darbai prie atitinkamos įstrižainės ekranų jau vyksta, o masinė atitinkamų planšetinių kompiuterių gamyba prasidės 2014 m. pradžioje.

SAMSUNG Galaxy Tab 10.1 release

Taip pat pranešama, kad vienas toks iš planšetinių kompiuterių bus pristatytas kartu su išmaniuoju telefonu – flagmanu Galaxy S5. Pastarasis, jei tikėti gandais, dienos šviesą turėtų pamatyti kitų metų balandžio mėnesio pabaigoje, nors premjeros laukiama sausio mėnesį parodoje CES 2014 arba vasarį parodoje MWC 2014.

Manoma, jog naujieji Samsung planšetiniai kompiuteriai turėtų paaštrinti konkurenciją su Apple, kuri šių metų pabaigoje pristatė naujas planšetes iPad Air ir iPad mini Retina. Įdomu, jog Samsung taip pat testuoja 13,3“ planšetinių kompiuterių prototipus. Jie turėtų tapti atsaku į Apple neva ruošiamą iPad modelį, kuris turėtų gauti 12,9“ įstrižainės ekraną.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos