Samsung pradeda masinę Galaxy S5 ekranų gamybą


samsung_galaxy_s4-launch-680

Kadangi kompanija Samsung yra lyderė išmaniųjų telefonų rinkoje, kalbant apie kiekybinius parametrus, todėl jam vis sunkiau išsaugoti savo paslaptis. Iš korėjiečių žiniasklaidos nutekintų duomenų kruopelių galima susidaryti bendrą vaizdą apie tai, ką Samsung ketina daryti ateityje.

Puslapis DDaily praneša, jog korėjiečių elektronikos gigantas pradėjo masinę 5,25“ įstrižainės ir 2560 х 1440 taškų raiškos AMOLED ekranų gamybą. Pastarieji turėtų būti naudojami flagmane Galaxy S5.

Faktiškai, matoma darbinė sensorinio ekrano sritis sudarys 5,2“, „briliantinių“ taškų struktūra pasiskolinta iš Galaxy S4 ir Galaxy Note 3, o tai turėtų padidinti vaizdo ryškumą. Deklaruojamas taškų viename colyje tankis turėtų sudaryti 560 ppi. Teigiama, kad rinkoje pasirodys telefono versija, kuri turės įprastą LCD ekraną, tačiau su analogiška raiška.

2014 m. pavasarį turintis debiutuoti išmanusis telefonas Galaxy S5, priklausomai nuo modifikacijos, gaus procesorių Qualcomm Snapdragon arba firminį Exynos su 64 bitų instrukcijų palaikymu.

Šaltinių teigimu, Galaxy S5 gaus 3 GB operatyvios atminties, 16 megapikselių raiškos pagrindinę kamerą, operacinę sistemą Android 4.4 KitKat. Daug kas ginčijasi dėl korpuse naudojamų medžiagų: vieni jau mato metalinius korpusus, kiti teigia, kad dauguma modifikacijų turės plastikinį, taip siekiant sumažinti savikainą ir gauti didesnę pelno maržą.

Vienas komentaras

  1. Kk parašė:

    Labai laukiu! 🙂


Kitos kategorijos naujienos